Kolejne sukcesy naszych młodych turystów.

W dniach od 2 do 5 października 2013 r. członkowie Międzyszkolnego Koła Krajoznawczo Turystycznego PTSM ,,Wędrowiec" wraz z opiekunem koła Mariolą Tys, wzięli udział w XXXVI Wojewódzkim Zlocie Młodzieży PTSM w Bieszczadach.
Po raz pierwszy razem z naszymi uczniami ze szkoły podstawowej wzięli udział w zlocie gimnazjaliści - byli uczniowie naszej szkoły, należący od tego roku do Międzyszkolnego Koła ,,Wędrowiec".
Wędrując górskimi szlakami nasi uczniowie mieli okazję podziwiać oraz poznać walory krajoznawczo – przyrodnicze Bieszczadów, poznać dziedzictwo historyczne bojkowszczyzny, pogłębić wiedzę o tematykę regionalną i ekologiczną, nawiązać współpracę i zawiązać przyjaźnie pomiędzy kołami turystycznymi oraz wdrożyć się do uprawiania turystyki kwalifikowanej.

DSC 0287

 Więcej informacji w zakładce NASZE SUKCESY

 

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT