Obchody Święta Niepodległości w przedszkolu

       W listopadzie, nasze przedszkole aktywnie włączyło się w obchody 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę. Dla uczczenia tego wydarzenia, zorganizowaliśmy konkurs plastyczny „Niepodległa", który miał kształtować postawy patriotyczne wśród najmłodszych i został skierowany do wszystkich dzieci będących wychowankami przedszkoli w naszej gminie Miejsce Piastowe.
W konkursie wzięło udział 39 przedszkolaków, którzy wykonali swoje prace różnymi technikami plastycznymi, a pomysły na ,,małe dzieła" o tematyce patriotycznej niejednokrotnie zadziwiały oglądających. Komisja miała nie lada problem z wyłonieniem zwycięzcy, dlatego nagrodzono wszystkie dzieci, a ich prace zostały zaprezentowane podczas uroczystej wieczornicy zorganizowanej w naszej szkole 9 listopada. Rodzicom ,,laureatów" konkursu bardzo serdecznie dziękujemy za pomoc w przygotowaniu prac konkursowych i zachęcamy do uczestnictwa w kolejnych konkursach organizowanych w naszej szkole.
Tego samego listopadowego dnia, wszystkie przedszkolaki naszej szkoły uczestniczyły w uroczystym odśpiewaniu hymnu narodowego, a sale i korytarze przedszkolne przyodziały się w barwy narodowe. Na gazetkach przedszkolnych zawieszono prace naszych wychowanków, które nawiązywały  do polskich symboli narodowych i odzwierciedlały dumę i radość z bycia Polakiem.

przedszk

galeria zdjęć

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT