GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

        31 października 2018 r. w hali sportowej naszej szkoły odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej chłopców z okazji 100 – lecia Odzyskania przez Polskę Niepodległości, w ramach projektu Ministerstwa Edukacji Narodowej ,,Godność, wolność, niepodległość". Do turnieju zgłosiło się 5 drużyn reprezentujących szkoły podstawowe, m. in. z Łężan, Rogów, Miejsca Piastowego, Zalesia i Głowienki. Mecze zostały rozegrane systemem ,,każdy z każdym". O kolejności zajętych miejsc decydowały bezpośrednie pojedynki pomiędzy drużynami. Nasza drużyna ostatecznie ukończyła zawody na miejscu trzecim.
Po zakończeniu rozgrywek nagrody w postaci dyplomów i medali wręczał dyrektor szkoły Krzysztof Roman.

Końcowe wyniki całego turnieju przedstawiają się następująco:
I miejsce – Rogi
II miejsce – Zalesie
III miejsce – Głowienka
IV miejsce – Łężany, Miejsce Piastowe

Drużyna w składzie: Damian Dobosz, Konrad Dobosz, Bartosz Wiszniewski, Jakub Grocholski, Maciej Klatka, Konrad Szydło, Zieliński Mikołaj, Aleksander Pyter, Patryk Szajna, Piotr Kochan, Kacper Przybyła.
Opiekun drużyny: Mariola Tys

Piłka ręczna

galeria zdjęć

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT